مرکز بین المللی درمان ناباروری و ناتوانی جنسی مردان

دکتر عارف مرادی فوق تخصص ناباروری و ناتوانی جنسی مردان از Wisconsin Medical Alumni Association آمریکا

اولین مرجع تخصص درمان غیر حضوری

۵ پوزیشن مناسب رابطه جنسی به کمک توپ

 

پوزیشن رابطه جنسی به کمک توپ پیلاتس
برای شروع معرفی این روش ها کافی است توپ را به اندازه ای که نه سفت باشد و نه شل باد کنید. سپس هر یک از پوزیشن های زیر را به کمک توضیحات مطرح شده انجام دهید.

روش دختر گاوچران معکوس
در این پوزیشن مرد روی توپ پیلاتس می نشیند و پاها را به قدری باز می کند که بر روی حالت خود مسلط باشد. به دلیل این که تکیه گاهی در این موقعیت وجود ندارد، طرز نشستن باید کاملا راحت و قابل کنترل باشد. اگر احساس می کنید کنترل ندارید، دست ها را روی زانو گذاشته و شرایطتتان پایدار کنید. سپس زن پشت به مرد قرار گرفته و نزدیکی انجام می شود. این پوزیشن برای تحریک نقطه G و نفوذ عمیق تر بسیار عالی است.

رابطه جنسی دهانی
این موقعیت ها و برای برقراری
رابطه جنسی دهانی مناسب است. برای حرکت اول باید زن بر روی توپ به کمر دراز کشیده و پاها را باز کند. اگر در این شرایط تعادل ندارید می توانید دست ها را از پشت روی زمین بگذارید. سپس برای حذف تعادل بیشتر مرد باید از زیر باسن پاهای زن را کنترل کرده و رابطه را انجام دهد.

برای انجام حرکت بعدی به یک توپ کوچک و یک توپ بزرگ نیاز دارید. اگر توپ کوچک در اختیار نداشتید می توانید از یک چهار پایه کوچک استفاده کنید. کافی است طبق تصویر زیر مرد بر روی توپ بزرگ نشسته و زن نیز در مقابل آن روی توپ کوچک بنشیند. سپس رابطه به شکل زیر انجام شود.

 

داگی استایل
داگی استایل یک پوزیشن محبوب در بین زوج ها می باشد. این موقعیت نیز دقیقا شبیه موقعیت داگ استایل معمولی است اما روی توپ انجام می شود. انجام این پوزیشن روی توپ باعث می شود که فشار کمتری به بدن وارد شود. ضمن این که به طور کلی این پوزیشن نفوذ و تحرکی نقطه G را بیشتر می کند. برای انجام این موقعیت کافی است که زن بر روی شکم روی توپ داز کشیده، پاها را باز کرده و برای حذف تعادل دست ها را از جلو یا کناره ها روی زمین بگذارد. سپس مرد بین پاها قرار گرفته و دخول را انجام دهد.

سپر توپی
در این پوزیشن به بدن فشاری وارد نمی شود. برای انجام این موقعیت نیاز به دو توپ بدنسازی دارید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این توپ ها باید یک اندازه باشند. توپ ها را رو به روی هم قرار داده، بر روی یکی زن به پشت داز کشیده و برای حفط تعادل پاها را روش شانه مرد گذاشته و دست ها را روی زمین قرار دهد و روی توپ مقابل مرد به حالت صندلی روی توپ بنشیند. سپس با حرکت دادن توپ و با کمک باد داخل آن دخول انجام شود.

استفاده از توپ بدنسازی برای انجام رابطه جنسی، به طور کلی موجب می شود هر دو طرف درگیر در مقاربت بیشتر تحریک شوند.

 

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست