مرکز بین المللی درمان ناباروری و ناتوانی جنسی مردان

دکتر عارف مرادی فوق تخصص ناباروری و ناتوانی جنسی مردان از Wisconsin Medical Alumni Association آمریکا

اولین مرجع تخصص درمان غیر حضوری

لز چیست؟

 

 

 

لز اصطلاح خارجی هم جنس بازی میباشد که بین دو زن صورت میگیرد. در واقع به زنی که میل هم جنس بازی بالایی دارد (لز) گفته میشود.

روشهای مناسب جهت مبارزه با همجنس بازی
پرسش:
آیا در اسلام روش مناسب و کارساز در مقابل معضل خانمان سوز همجنس بازی وجود دارد؟

پاسخ:
نظام هستی که ما در آن زندگی می کنیم یک نظام متقن و محکم و بر خاسته از اراده ای حکیم و دانا به همة اسرار هستی است شما وقتی در این نظام دقیق شوید اموری را خواهید یافت که بسیار زیبا و عبرت آموز است مثلاً در تمام جلوه های این جهان طبیعت به لحاظ جنسی همیشه همه موجودات گرایش طبیعی به جنس مخالف خود دارند و هرگز به هم جنس خود که برای این منظور خلق نشده است میل نمی کنند از سوی دیگر تقریباً در میان همة حیوانات جنس نر زیباتر و شکیل تر به نظر می رسد جز در میان انسانها که جنس ماده زیباتر و جذابتر و جمیل تر خلق شده است و این رازی عجیب و شگفت آور است زیرا که انسان موجودی دارای اختیار و انتخاب آزاد است و اگر مردها از زنها قشنگ تر بودند بسی جای خطر و انحراف آدمیان بود همه این مقدمات و تمهیدات فراهم آمده است تا آدمیان هم به این نظام برتر تن داده و از مسیر صحیح و سالم زندگی به انحراف و پستی در نیفتند و روح آزاد و بلند و معنوی خود را در قفس پلشتی ها و پلید ی ها لذایذ زود گذر و خوار کننده گرفتار نکنند و بر اساس آموزه های نظام خلقت به لذایذ مباح و طبیعی دست یازند. ولی چه باید کرد که این انسان گاهی سر از جاهایی در می آورد که بسیار دردناک و خوار کننده می باشند.

موضوع دین حق که دین فطرت پاک آدمیان است هم همین است و با این عمل شنیع سخت ترین بر خوردها را مقرر کرده است و این آلودگی را زشت ترین امر ممکن قلمداد کرده است که شرح و تفصیل آن را در سوره عنکبوت و تفسیرهایی مانند تفسیر نمونه و ترجمه تفسیر المیزان ببینید.

به هر تقدیر این عمل و گرایش ننگین هم به لحاظ مادی بسیار خطرناک و منشأ بیماریهای ننگ آور است چه برای فاعل و چه مفعول و هم به لحاظ معنوی یک سقوط ذلت بار و دور شدن از همة مکارم و محاسن اخلاقی است که برای فهم بیشتر این حقیقت می توانید در این زمینه مطالعات بیشتری داشته باشید. اما اگر کسی در این لجن زار فرو رفته است باید دو کار را انجام دهد اول یک اراده مردانه و جدی که مبتنی بر فهم و دانش او و رسیدن به این نکته که این عمل شنیع و زشت او را چگونه گرفتار کرده است و تمام قوای خود را در این اراده به کار گیرد تا از این چاه ویل بیرون جهد و دوم این که توکل به خدای مهربان و لطیف کرده و به اولیاء او توسل جوید تا او را یاری دهند و از این مهلکه نجات دهند و اگر لازم باشد در این موارد ترک وطن و محلهایی که آلوده است و به وطن جدیدی روی آورد اگر ازدواج نکرده است حتماً ازدواج کند و بالأخره موانع راه را بر دارد، تن به سختی دهد تا از ننگ این لذت ضد بشری نجات یابد و اگر بر او گران و سخت آمد با پزشکان معالج و متخصص در این امر مشورت کرده و سریعتر به مداوای خود بپردازد و هر چه بیشتر در عاقبت نکبت بار این عمل دقیق شود نفرت و انزجار او بیشتر خواهد شد. شبانگاهان با خدای خود راز و نیاز کند و به اولیاء حق التماس نماید تا او را در این وادی از دست حرامیان نجات بخشند و مطمئن باشد که خدای هادی و رحمن با فضل عمیم و بخشندگی نامحدودش او را خواهد پذیرفت و توبه، این راه نجات انسان همیشه کارگر خواهد بود.

چنان چه پیشتر بیان شد شریعت نورانی اسلام با شدت عمل تمام، با این رفتار مقابله کرده و احکامی نسبتاً سنگین در مجازات آن وضع کرده است حضرت امیر(ع) فرمود: اگر شایسته بود که یکی را دو بار سنگسار نمود آن لواط کننده بود.

و برای فاعل و مفعول این عمل چهار حکم به اختیار حاکم شرعی قرار داده اند:

الف: سنگسار کردن.

ب: پرتاب از جایگاه بلندی که موجب مرگ آنان شود.

ج: با شمشیر گردن زدن.

د: آنان را با آتش بسوزانند.

ه: و بنا بر قولی؛ خراب کردن دیوار بر سر آنان که موجب کشتن آنان شود.
که سوزاندن با آتش در دین اسلام تنها مجازات این گناه است و مجازات گناه دیگری در دنیا نیست.

اندرولوژیست