مرکز بین المللی درمان ناباروری و ناتوانی جنسی مردان

دکتر عارف مرادی فوق تخصص ناباروری و ناتوانی جنسی مردان از Wisconsin Medical Alumni Association آمریکا

اولین مرجع تخصص درمان غیر حضوری

رابطه تستوسترون و سرطان

گاهی اوقات تستوسترون جهت افزایش سایز یا افزایش توانایی جنسی توسط افراد نا آگاه استفاده می‌شود که در این موارد دارو نه تنها به مرور اثر منفی و معکوس بر میل و توان جنسی می‌گذارد بلکه شرایط ایجاد و پیشروی سرطان پروستات را نیز مهیا می‌کند! برخی از داروهای مربوط به اعصاب و روان نیز جهت توانایی جنسی و درمان زودانزالی استفاده می‌شوند که حتما باید زیر نظرپزشک تجویز شوند چرا که مصرف بدون برنامه و سرخود آنها می‌تواند باعث کاهش توانایی و میل جنسی شود.

ادامه خبر

زمان شیردهی و استفاده از قرص های ضد بارداری

در زمان شیردهی باید از قرص‌های ضدبارداری متفاوتی استفاده کرد. این قرص‌ها مینی پیل نام دارند و فقط حاوی پروژسترون هستند و باید هر روز سر ساعت میل شوند زیرا سطح هورمون‌شان بسیار پایین است تا در شیردهی اختلالی ایجاد نکنند. مکانیسم اثر آنها فقط با نازک کردن لایه داخلی رحم و ممانعت از لانه گزینی است بنابراین خیلی نمی‌توانند جلوی تخمک‌گذاری را بگیرند و فقط در 6 ماهی که خانم به طور کامل شیر می‌دهد موثر هستند. یعنی اگر کسی شیرخشک به کودکش بدهد تاثیر آن بسیار کمتر می‌شود و بهتر است از روش دیگری همزمان استفاده کند. سایر قرص‌های ضدبارداری نیز بهتر است هر روز سر ساعت خورده شوند اما یک مقدار جای مانور هم دارند. برای مثال اگر فرد هر شب سر ساعت 9 قرص می‌خورد و یک شب آن را فراموش کند و فردا صبح یادش بیفتد می‌تواند قرص فراموش شده را میل کند و شب سر ساعت 9 طبق روال عادی به مصرف قرص ادامه دهد. اما اگر بیشتر از 2 روز فراموش کند دیگر فایده‌ای ندارد و باید آن ماه همزمان از یک روش جلوگیری دیگر نیز استفاده کند.

ادامه خبر

بیماری مخصوص سه ماه اول بارداری

براساس آمارها حدود 75درصد از زنان باردار طی 9ماه بارداری خود از بیماری صبحگاهی رنج می‌برند. این حالت آزاردهنده و محدودکننده است اما با چند توصیه ساده و کاربردی می‌توانید با آن کنار بیایید. هیچ‌کس حالت سرگیجه و تهوع و استفراغ را دوست ندارد. حالا این حالت چه پس از سوار شدن بر یک چرخ‌وفلک در شهربازی باشد یا پس از یک مسمومیت غذایی شدید یا خفیف، اما برای زنان باردار حالت تهوع و استفراغ یک حالت بسیار آشنا و تقریبا دائمی است که به آن «بیماری یا مشکل صبحگاهی» می‌گویند (اما این واژه درست نیست چراکه این حالت در خانم‌های باردار در تمام ساعت‌های روز ممکن است اتفاق بیفتد). تحمل این حالت برای زنان باردار بسیار سخت است. زنان باردار به خاطر این حالت تنها دچار مشکلات جسمانی نمی‌شوند بلکه حالت روحی آنها هم تحت‌تاثیر قرار می‌گیرد. ترس از استفراغ، سخت بودن حضور در مکان‌های عمومی و اجتماعی و حتی ترس از اینکه شاید تهوع و استفراغ‌های پیاپی باعث شود موادغذایی و مواد موردنیاز به جنین نرسد، همگی باعث می‌شود روح و روان زنان باردار تحت‌فشار قرار گیرد.

ادامه خبر

کشیدن سیگار و ابتلا به بیماری های مقاربتی

همه‌ی ما می‌دانیم که سیگار یا جویدن توتون تأثیراتی منفی بر سلامت ما دارد، اما اگر سیگاری هستید مرگ و میر به خاطر سرطان تنها عاملی نیست که باید نگرانش باشید. تحقیقات جدید نشان می‌دهد افرادی که توتون مصرف می‌کنند خطر انتقال عفونت‌های جنسی، پاپیلوم انسانی دهانی نوع ۱۶ (HPV-16) در آنها بیشتر است. باور عامه بر این است که در ایالات متحده HPV-16 مسئول افزایش شیوع سلول‌های سرطانی در استخوان صدفی گلو است.

ادامه خبر

ویروس پاپیلوم انسانی را بیشتر بشناسیم

درباره‌ی ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) چیزی شنیده‌اید؟ آیا می‌دانستید که انواع مختلف این ویروس باعث بروز مشکلاتی در گلو و وضعیت جنسی می‌شود؟ در این جا می‌خواهیم به برخی مشکلات آن و راه‌های درمانی HPV اشاره کنیم:

ادامه خبر

آنچه که درباره کاندم از آن نمیدانستید

به همین دلیل باید در هر بار رابطه ی جنسی، حتمن از کاندوم استفاده شود.

ادامه خبر

رابطه ی جنسی تنها برای تمایلات فیزیکی و لذت بردن نیست

مطالعات تحقیقاتی متعدد نشان داده است که یک رابطه ی جنسی خوب و مناسب، مزایای پزشکی زیادی از جمله پایین آوردن فشار خون، دارد. در واقع هر چیزی که باعث ورزش قلب تان شود، برای تان مفید است که البته رابطه ی جنسی هم جزو همین مورد می شود. در اینجا به برخی از فواید شگفت انگیز برقراری رابطه ی جنسی اشاره می کنیم که اشتیاق تان را بیشتر خواهد کرد.

ادامه خبر

تعریف انزال زودرس

این اتفاق با کوچک ترین تحریک جنسی و قبل از اینکه حتا خود فرد بخواهد، روی می دهد؛ که ممکن است به عدم رضایت از رابطه ی جنسی برای هر دو طرف منجر شود. زود انزالی باعث ایجاد اضطراب هم می شود که این وضع را بدتر خواهد کرد. زود انزالی یکی از شایع ترین انواع اختلال عملکرد جنسی در مردان است که بخشی از زندگی وی را تحت تاثیر قرار خواد داد.

ادامه خبر

زگیل تناسلی و راهای درمانی آن

درمان هایی برای کنترل زگیل تناسلی وجود دارد.

ادامه خبر